1. Jste tady:
 2. všechny místa celosvětově
 3. Gigajob Česká republika
 4. pomoc: FAQ pro zaměstnavatele
 
 

pomoc: FAQ pro zaměstnavatele

odpovědi na Vaše otázky ohledně Gigajobu

spacer Může Gigajob být bezplatně používán zaměstnavateli?
spacer Ano, je to možné. Základní inzeráty jsou u Gigajobu zcela zadarmo! Navíc nabízíme Plus-inzeráty, za které se musí platit. Podmínky pro tyto inzeráty naleznete v našem cenovým lístku.
spacer Můžu mít tolik bezplatných, aktivních inzerátů, kolik chci?
spacer Ano, můžete. Aktuálně nemáme žádné ohraničení, dokud Váš inzerát neporušuje naše pravidla.
spacer Prosím přečtěte si naše pravidla pro inzeráty!
spacer Jak dlouho je aktivní můj inzerát?
spacer Všechny inzeráty u Gigajobu jsou aktivní 30 dní. Samozřejmě můžete také pod „moje inzeráty“ prodloužit platnost Vašeho inzerátu. Za plus-inzeráty se pak opakovaně musí platit, zaákládní inzeráty zůstanou ale nadále zadarmo.
spacer Ups! Zdánlivě jsem porušil pravidla a můj účet byl smazán. Co můžu dělat, abych byl zase zapojen?
spacer Promiňte, když jste jednou byli smazány, je to definitivní. Držte se radši spacer pravidel.
spacer Mám tolik inzerátů, které bych rád chtěl zveřejnit u Gigajobu. Nabízíte mi možnost pro automatické nahrání?
spacer Promiňte, momentálně ne.
spacer Jsem nový u Gigajobu - jak se můžu bezplatně přihlásit?
spacer Klikněte na “Přihlásit se” vpravo nahoře na stránce, vyplňte formulář a odešlete jej. Obdržíte e-mail s potvrzovacím odkazem. Jednoduše kliknout a jste přihlášen.
spacer Jak funguje Gigajob pro zaměstnavatele?
spacer Potom co jste ukončili bezplatné přihlášení, můžete všechny Vaše inzeráty zveřejnit bezplatně. Uživatelé, kteří budou mít zájem, mohou najít Vaše inzeráty rychle a jednoduše u Gigajobu.
spacer Jak naleznu uchazečské profily (životopisy)?
spacer Nejprve se přepojte do "najít uchazečské profily" modusu. Uchazečské profily mohou být nalezeny přes funkci nahoře na hlavní stránce. Zadejte Váš popis místa do pole “Co?” a místo do pole “Kde?”. Klikněte na políčko "najít uchazečské profily"-a obdržíte seznam s vyhledávacími výsledky se všemi vhodnými profily.
spacer Jak můžu kontaktovat uživatele?
spacer
 1. Kontaktujte uchazeče o místa:
  Dejte uchazeči o místa vědět, že se zajímáte o jeho profil. Zašlete majiteli inzerátu kontaktní dotaz přes políčko “kontaktovat”. Toto pozve uchazeče místa k shlédnutí Vášeho uchazečského profilu.
 2. Takto to vypadá pro hledače místa
  Váš kontaktní dotaz bude odeslán majiteli inzerátu. Tyto můžou dotaz přijmout nebo odmítnout. Tento krok byl zaveden Gigajobem, aby se chránili nejprve data kandidátů a zaměstnanců.
 3. Když Váš kontaktní dotaz byl akceptován
  Jakmile bude přijat kontaktní dotaz, budou Vaše kontaktní údaje automaticky vyměněny. Údaje naleznete ve Vašem kontaktním centru. Další proces pak proběhnou rovnou přes email s nabízečem místa.
spacer Bezplatné upozornění přes e-mail
spacer Nenašli jste hned správné místo? Každý den jsou zveřejnovány u Gigajobu nové inzeráty. My Vám můžeme pokaždé okamžitě zaslat e-mail, když bude zhotoven inzerát na místo, které odpovídá Vašim kritériím. Na všech Gigajob stránkách naleznete na pravé straně odkaz "e-mailové upozornění". Stačí kliknutí a Vaše vyhledávání bude uloženo. My Vám budeme zasílat nejnovější inzeráty na místa. Tento servis je bezplatný a může být kdykoliv ukončen jedním kliknutím.
spacer Jaké je moje heslo?
spacer Klikněte jednoduše na “navázat se” (nebo "přihlásit se") vpravo nahoře na stránce a následujte odkazu "Zapomněli jste heslo?" Zadejte potom Vaši e-mailovou adresu a klikněte na “odeslat”. Obdržíte e-mail s odkazem na vrácení hesla. Klikněte na něj pro zvolení nového hesla.
Důležité: Odkaz k vrácení je platný pouze 2 hodiny. Potom si musíte znovu nechat poslat e-mail.
spacer Neobdržel jsem e-mail s navrácením hesla. Co můžu nyní dělat?
spacer Opakujte postup, abyste si byli jistí, že se to: Klikněte na “Přihlásit se” (nebo "Navázat se") vpravo nahoře na stránce a následujte odkazu "Zapomněli jste heslo?", zadejte potom Vaší e-mailovou adresu a klikněte “odeslat”. Prosím ujistěte se, že Vaše e-mailová adresa neobsahuje žádné chyby. Měli byste obdržet e-mail s odkazem k navrácení hesla. Je možné, že e-mail byl vyhodnocen jako spam.
spacer Jak můžu změnit moje osobní data (heslo/e-mailová adresa)?
spacer You must be logged in to change any data. When you are logged in, you see "My Dashboard" in the top right corner of every Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option to change your password or email address.
spacer Jak se můžu odhlásit od Gigajobu?
spacer You must be logged in to do that. Click on "MY Dashboard" in the top right corner of any Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option "Cancel Membership".
Note: You cannot login again after you cancel your Gigajob membership. Your data and ads will be permanently deleted.
spacer ... Našel jsem odpověd na moji otázku.
spacer Zašlete nám zprávu. Gigajob Team je tady, aby Vám pomohl.
spacer ... Našel jsem chybu.
spacer Pracujeme nepřetržitě na Gigajobu a zkoušíme zlepšit naší stránku. Vážíme si každého komentáře, který nám pošlete.
spacer ... Já mám návrh na zlepšení.
spacer Již máme dlouhý seznam vylepšení, ale těší nás, že naší uživatelé s námí přemýšlí a nám pomáhají Gigajob ještě více zlepšit! Zašlete nám Váš návrh.