1. Jste tady:
 2. všechny místa celosvětově
 3. Gigajob Česká republika
 4. pomoc: FAQ pro zprostředkovatele
 
 

pomoc: FAQ pro náboráře

Odpovědět na Vaše otázky k používání Gigajobu pro Vaše klienty

spacer Mohou personalisté bezplatně používat Gigajob?
spacer Ano, můžete. Když zapojíte jako recruiter pro Vaše klienty uchazečské profily, tak jsou tyto zpravidla zadarmo. UWenn Sie als Recruiter Bewerberprofile für Klienten schalten sind diese grundsätzlich kostenlos. Zákládní inzerát jsou také u Gigajobu zcela zadarmo! Navíc nabízíme další komfortní inzeríty, za které se musí platit. Podmínky najdete v našemcenovým lístku
spacer Můžu mít tolik bezplatných, aktivních inzerátů, kolik chci?
spacer Ano, můžete. Aktuálně nemáme žádné ohraničení, dokud Váš inzerát neporušuje naše pravidla.
spacer Prosím přečtěte si naše pravidla pro inzeráty!
spacer Jak dlouho jsou aktivní moje inzeráty?
spacer Všechny inzeráty u Gigajobu jsou aktivní 30 dní. Samozřejmě můžete také pod „moje inzeráty“ prodloužit platnost Vašeho inzerátu. Za plus-inzeráty se pak opakovaně musí platit, zákládní inzeráty zůstanou ale nadále zadarmo.
spacer Ups! Zdánlivě jsem porušil pravidla a můj účet byl smazán. Co můžu dělat, abych byl zase zapojen?
spacer Promiňte, když jste jednou byli smazány, je to definitivní. Držte se radši spacer pravidel.
spacer Mám tolik inzerátů, které bych rád chtěl zveřejnit u Gigajobu. Nabízíte mi možnost pro automatické nahrání?
spacer Promiňte, momentálně ne.
spacer Jsem nový u Gigajobu - jak se můžu bezplatně přihlásit?
spacer Klikněte jednoduše na “přihlásit se” vpravo nahoře na stránce, vyplňte formulář a odešlete ho. Potom dostanete e-mail s podtvrzovacím odkazem. Klikněte na něj a jste přihlášen.
spacer Jak funguje Gigajob pro personalisty?
spacer Potom co jste dokončili bezplatné přihlášení, můžete zveřejnit všechny Vaše inzeráty bezplatně. Uživatelé, kteří budou mít zájem, potom mohou jednoduše najít Váš inzerát na Gigajobu. spacer Zveřejnit bezplatně inzerát!
spacer Jak najdu uchazeče o místo/uchazečské profily?
spacer Nejprve se přepojte do "najít uchazečské profily" modusu. Uchazečské profily mohou být nalezeny přes funkci nahoře na hlavní stránce. Zadejte Váš popis místa do pole “Co?” a místo do pole “Kde?”. Klikněte na políčko "najít uchazečské profily"-a obdržíte seznam s vyhledávacími výsledky se všemi vhodnými profily.
spacer Jak můžu kontaktovat uživatele?
spacer
 1. Kontaktujte uchazeče o místa:
  Dejte uchazeči o místa vědět, že se zajímáte o jeho profil. Zašlete majiteli inzerátu kontaktní dotaz přes políčko “kontaktovat”. Toto pozve uchazeče místa k shlédnutí Vášeho uchazečského profilu.
 2. Takto to vypadá pro hledače místa
  Váš kontaktní dotaz bude odeslán majiteli inzerátu. Tyto můžou dotaz přijmout nebo odmítnout. Tento krok byl zaveden Gigajobem, aby se chránili nejprve data kandidátů a zaměstnanců.
 3. Když Váš kontaktní dotaz byl akceptován
  Jakmile bude přijat kontaktní dotaz, budou Vaše kontaktní údaje automaticky vyměněny. Údaje naleznete ve Vašem kontaktním centru. Další proces pak proběhnou rovnou přes email s nabízečem místa.
spacer Bezplatné upozornění přes e-mail
spacer Nenašli jste hned správné místo? Každý den jsou zveřejnovány u Gigajobu nové inzeráty. My Vám můžeme pokaždé okamžitě zaslat e-mail, když bude zhotoven inzerát na místo, které odpovídá Vašim kritériím. Na všech Gigajob stránkách naleznete na pravé straně odkaz "e-mailové upozornění". Stačí kliknutí a Vaše vyhledávání bude uloženo. My Vám budeme zasílat nejnovější inzeráty na místa. Tento servis je bezplatný a může být kdykoliv ukončen jedním kliknutím.
spacer Jaké je moje heslo?
spacer Klikněte jednoduše na “navázat se” (nebo "přihlásit se") vpravo nahoře na stránce a následujte odkazu "Zapomněli jste heslo?" Zadejte potom Vaši e-mailovou adresu a klikněte na “odeslat”. Obdržíte e-mail s odkazem na vrácení hesla. Klikněte na něj pro zvolení nového hesla.
Důležité: Odkaz k vrácení je platný pouze 2 hodiny. Potom si musíte znovu nechat poslat e-mail.
spacer Neobdržel jsem e-mail s navrácením hesla. Co můžu nyní dělat?
spacer Opakujte postup, abyste si byli jistí, že se to: Klikněte na “Přihlásit se” (nebo "Navázat se") vpravo nahoře na stránce a následujte odkazu "Zapomněli jste heslo?", zadejte potom Vaší e-mailovou adresu a klikněte “odeslat”. Prosím ujistěte se, že Vaše e-mailová adresa neobsahuje žádné chyby. Měli byste obdržet e-mail s odkazem k navrácení hesla. Je možné, že e-mail byl vyhodnocen jako spam.
spacer Jak můžu změnit moje osobní data (heslo/e-mailová adresa)?
spacer You must be logged in to change any data. When you are logged in, you see "My Dashboard" in the top right corner of every Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option to change your password or email address.
spacer Jak se můžu odhlásit od Gigajobu?
spacer You must be logged in to do that. Click on "MY Dashboard" in the top right corner of any Gigajob page. Please click it to get to your settings. There you'll find the option "Cancel Membership".
Note: You cannot login again after you cancel your Gigajob membership. Your data and ads will be permanently deleted.
spacer Nenašel jsem odpoveď na moji otázku.
spacer spacer Zašlete nám zprávu. Team Gigajob Vám rád pomůže.
spacer Našel jsem chybu nebo problém.
spacer spacer Řekněte nám to. Neustále pracujeme na Gigajobu a pokoušíme se pořád zlepšovat naši internetovou stránku. Vážíme si každého návrhu, který nám dáte.
spacer Mám návrh na zlepšení.
spacer spacer Prosím sdělte nám Váš nápad. Máme již dlouhý seznam vylepšení, ale rádi si poslechneme, co si naši uživatelé myslí o našem servisu a tím nám pomohou Gigajob ještě víc zlepšit!